telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Závěsné váhy

Závěsné váhy:

V kategorii závěsných vah nabízíme závěsné váhy s váživostí od 20kg do 300kg. Nejlevnější závěsné váhy jsou určeny např. pro rybáře na vážení ryb, či drobné chovatele (na vážení králíků). Tyto váhy mají většinou plastové provedení a jsou určeny pro kontrolní vážení. Dražšší modely vah se používají v běžných provozech pro vážení nadměrných břemen nebo jako mobilní váhy pro nárazové vážení na různých místech. Tyto váhy jsou již zpravidla kovové konstrukce a místo baterií je zde vestavěný akumulátor. Na všechny váhy poskytujeme záruku 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

l-jdv-3t-30t jdv-jerabova-vaha-metroservis jdv-jerabova-vaha jdv-jerabova-vaha-ovladac

Kern-CH Kern-Ch-1

HCB HCB-500kg HCB-2 HCB

HCN HCN-1 HCN-2 HCN-3

HDB-N HDB-N-1

závěsná-váha-mechanická-zpzávěsná-váha-mechanická-zp

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň