telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Zapůjčení váhy Zapůjčení kojenecké váhy - den

Zapůjčení váhy Zapůjčení kojenecké váhy - den

Zapůjčení kojenecké váhy - den


 info ke stažení
 
Váživost: 6/15 kg
Dílek
skutečný:
 2/5 g
Dílek
cejchovaný:
 6/15 kg
Ocejchovaná: ne
Velikost
plošiny:
 400 x 300 mm
Cena
bez DPH:
 20 Kč
Cena
s 21% DPH:
 24 Kč
Dostupnost: 12 Ks
  
    
 


Zapůjčení (půjčovna) kvalitních kojeneckých vah CAS a T-Scale používaných i v nemocnicích pro vážení novorozenců:

Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí pro potřeby zákazníků kojenecké váhy CAS a T-Scale ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Nabízíme profesionální váhy, které se používají v nemocnicích. Váhy jsou před zapůjčením vždy zkontrolované servisním technikem. Po předchozí domluvě je možné si váhy zapůjčit na některé z našich poboček.  Doba zapůjčení je minimálně jeden týden a při zapůjčení se hradí vratná kauce 1 000 Kč od které se po vrácení váhy odečte cena půjčovného. V případě zájmu o zapůjčení kojenecké váhy nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz, nebo na tel. čísle 774 232 222.

Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu 2 000 Kč, ze které je následně odečteno půjčovné. Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.


 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň