telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Zapůjčení váhy

Zapůjčení vah:

Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí možnost zapůjčení vah ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Váhy je možné zapůjčit jak na inventury skladů, tak např. při opravě vaší váhy. Váhy lze rovněž zapůjčit pro potřeby krátkodobého prodeje zboží (např. drobní pěstitelé). Váhy jsou před zapůjčením vždy zkontrolovány servisním technikem a je možné na žádost zákazníka k vahám vystavit kalibrační listy. V případě zapůjčení úředně ověřených vah (cejchovaných vah) je samozřejmostí platné úřední ověření pro obchodní styk. V naší půjčovně nalezne zákazník vše od stolních vah, až po váhy jeřábové či paletové. V případě potřeby zapůjčení váhy od naší společnosti nás prosím kontaktujte pro vypracování cenové nabídky na email: info@metroservis.cz, nebo na tel. čísle 774 232 222.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň