telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Výprodej vah

Výprodej vah

V této kategorii zákazníci najdou váhy, které jsou vyprodávány naší společností. Jedná se o repasované váhy nabízené k dalšímu prodeji a nebo o váhy z naší půjčovny vah. Dále se zde nacházejí modely vah, které přestaly být na náš trh již dodávány a jedná se o doprodej skladových zásob. Všechny nabízené váhy jsou skladem a jsou k zákazníkům při objednání odeslány během jednoho dne. Váhy jsou vždy před odesláním řádně zkontrolovány servisním technikem a na váhu je poskytnuta záruka 3 - 6 měsíců. V případě zájmu o kteroukoli váhu z naší půjčovny vah můžou zákazníci provést objednávku přes naše webové stránky. V případě potřeby více informací nás prosím kontaktujte na email info@metroservis.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.
 
Kompletní nabídku výprodejových modelů vah naleznete zde:www.ohaus-vahy.cz/vyprodej-vah

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. Cejchované váhy (úředně ověřené váhy) jsou dodávané vždy v četně úředního ověření platného na dva kalendářní roky. U technologických vah (váhy kontrolní) je možné na přání zákazníka k váze vystavit kalibrační list. Na všechny námi dodávané váhy poskytujeme záruku 24 měsíců. 

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň