telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Veterinární váhy

Váhy na vážení zvířat

Váhy na vážení zvířat najdeme ve všech ordinacích veterinářů, a všude tam, kde se chovají zvířata ve větším množství. Využívají se většinou váhy s velkou plošinou s váživostí do 200 kg. Vážení zvířat je důležité při pravidelných prohlídkách a rovněž při dávkování léků. Na vážení malých zvířat (králíci, morčata) se zpravidla používají váhy s menší plošinkou s režimem dynamického vážení (vážení v pohybu).  Váha zaznamená několik vážení a poté vyhodnotí průměrnou hmotnost zvířete. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 
Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.
 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 mec.ohaus.com/mec/en/home/products/product-families/SD-EU.aspx

 

 

 

Kern-EOE EOE-BOBP Kern-BOBP-vahy-mb EOE-2

KDAEC-6090-2 KDAEC-6090-3 KDAEC-6090-1 KDAEC-6090

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň