telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Vážící židle a postele

Vážící židle a postele

Vážící židle se ponejvíce používají ve zdravotnictví při vážení pacientů, kteří nemohou chodit. Vážící židle nám navíc umožňuje snadnou manipulaci s pacienty pomocí čtyř pojezdových kol. Výsledky vážení jsou velice důležité a to např. před operací pacienta, kdy se podle hmotnosti určuje dávka sedativ. V nemocnicích se provádí kalibrace většinou jednou ročně a k váze je vždy vystaven kalibrační list. Váhy jsou dodávány ve dvou provedeních a to jak v cejchovaném (váhy jsou vedeny jako stanovená měřidla), tak v technologickém provedení (určené pro kontrolní vážení). Vážící postele se nejčastěji používají při vážení nepohyblivých pacientů v nemocnicích. Váhy existují buď jako pevné rámy, na které je možnost najíždět s lůžkem s pacientem a nebo je možné mít volně přenosné verze, které lze kamkoli přenést a vložit pod pojezdová kola lůžka.  Na všechny váhy poskytujeme záruku 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 

 

vážící-patky-4TVP-rozměry vážící-patky-4TVP vážící-patky-4TVP-postel vážící-patky-4TVP-detail Vážící-lůžko-4TVLA12-indikátor vážící-lůžko-4TVLA12-z boku Vážící-lůžko-4TVLA12-indikátor-detail vážící-lůžko-4TVLA12-indikátor-zadní-strana

KERN-MMC KERN-MMC-1 KERN-MMC-2 KERN-MMC-3

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň