telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Váhy s výpočtem cen

Váhy s výpočtem ceny (obchodní váhy)

Váhy s výpočtem cen, neboli obchodní váhy naleznete na všech místech, kde dochází k přímému prodeji váženého zboží k zákazníkovi. Nenaleznete žádné farmářské trhy, kde by prodejci neměli váhu. Všechny váhy s výpočtem ceny jsou naší společností dodávané jako stanovená měřidla – určena pro přímí prodej zákazníkovi. Váhy s výpočtem ceny musí mít druhý zákaznický displej a to buď přímo na těle váhy a nebo na stativu. Zákazník si tak může přímo zkontrolovat hmotnost prodávaného zboží a cenu. Většina těchto vah je rovněž opatřena vestavěným akumulátorem (či možností provozu na baterie), jelikož v místech kde není el. proud (jako jsou např. tržnice) se bez vestavěného akumulátoru neobejdete. Uplatnění těchto vah je i u drobných pěstitelů, kteří prodávají své vypěstované výrobky. Standardně jsou základní modely těchto vah skladem a jsou dodávány s úředním ověřením platným na dva roky. Záruka je 24 měsíců na nové váhy s výpočtem ceny. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.
 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

Vzhledem k velkému rozšíření krátkodobých prodejů zboží (např. trhy se zeleninou a ovocem) je možné si u nás váhu krátkodobě i dlouhodobě zapůjčit.

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

váha-s-výpočtem-cen-ps1-metroservis váha-s-výpočtem-cen-ps1-cejchovaná váha-s-výpočtem-cen-ps1 váha-s-výpočtem-cen-ps1-ověřená-váhaPS1P-15DS-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny PS1P-15DS-obchodní-váha-zadní-strana PS1P-15DS-obchodní-váha-rozměry PS1P-15DS-váha-s-výpočtem-cenyPS1-15DS-MR-váha-s-výpočtem-ceny-rozměry PS1-15DS-MR-obchodní-váha-na-ryby PS1-15DS-MR-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny-bočni-strana PS1-15DS-MR-obchodní-váha-zadni-stranaPCS-20-váha-s-výpočtem-ceny PCS-20-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny PCS-20-obchodní-váha-displej PCS-20-váha-s-výpočtem-ceny-zadní-stranaPCS-20T-váha-s-výpočtem-ceny-cejchovaná PCS-20T-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny-ze-strany-zákazníka PCS-20T-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny-2 PCS-20T-obchodní-váha PCS-20T-váha-s-výpočtem-ceny-zadní-stranaPCS-20-MR-váha-s-výpočtem-ceny

TSSP-váha-s-výpočtem-ceny-spodní-strana TSSP-obchodní-váha-rozměry  TSSP-obchodní-váha-zadní-strana TSSP-váha-s-výpočtem-ceny-do-6kgSP-MR-váha-s-výpočtem-ceny-zadní-strana SP-MR-váha-s-výpočtem-ceny   SP-MR-obchodní-váha-s-výpočtem-ceny-pohled-ze-strany   SP-MR-obchodní-váha-rozměry  

CAS-PR-Plus CAS-PR-plus-1 CAS-PR-plus-2 CAS-PR-plus-3

APT netto-snowrex-AP Snowre-AP-1 snowrex-AP-2

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň