telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Váhy počítací

Počítací váhy:

Počítací váhy jsou dodávány jak v technologickém provedení (používají se např. při inventurách), tak jako váhy úředně ověřené (používají se např. v prodejnách spojovacího materiálu). Tyto váhy mají mimo vážení funkci počítání kusů, která umožňuje obsluze rychle a přesně napočítat i velké množství kusů. Váhy jsou nejčastěji dodávány ve váživostech 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg.

K technologickým vahám je možné na přání zákazníků vystavit kalibrační protokol. Na všechny váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222, 774 232 226.

K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Počítání kusů

1. Zvážený jeden kus výrobku či zboží uložíte do paměti váhy. Váha si zaznamená průměrnou hmotnost daného zboží. Díky tomuto údaji váha stanoví z nově zvážené hodnoty počet kusů. V případě, že chceme zvýšit přesnost při počítání kusů, navážíme větší počet referenčních kusů. Čím menší kus, tím je požadován větší počet referenčních kusů.

2. Samozřejmě lze tuto možnost počítání kusů uplatnit i obráceně a to podle dané váhy například 100 kusů (hřebíků) vám váha po uložení této hodnoty stanoví průměrnou hmotnost jednoho požadovaného kusu zboží. Dalším vkládáním či odebíráním zboží (výrobku) vám váha stále ukazuje daný počet vážených kusů.

3. U profesionálních vah využíváme funkci optimalizace počítání kusů, kdy váha sama navzorkuje a přepočítává průměrnou hmotnost jednoho kusu.

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony(závažím), které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

l-tsjw-počitací-váha-metroservis     l-tsjw-počítací-váha-rychlá l-tsjw-počítací-váha-presná

ranger-7000-ohaus Ranger-7000-s-nohou Ranger-7000-externí-plošina ranger-7000-4 ranger-7000-3 Ranger-7000 -2

Netto-Snowrex-ADC Netto-Snowrex-ADC-1 Netto-Snowrex-ADC-2 Snowrex-ADC

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň