telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Váhy na sudy

Váhy na pivní sudy

Váhy na sudy jsou určeny především do restaurací, kde pomocí váhy snadno zjistíme odtočené pivo z roztočených sudů. Tyto váhy slouží především při inventurách a předávkách směn. Váhy na sudy mají plošinku a indikátor na kabelu. Indikátor bývá umístěn na pult či zeď, aby byl obsluze dobře dostupný. Sud s pivem můžeme na váhu umístit a nechat jej po celou dobu, pokud pivo ze sudu nevytočíme. Většina těchto vah umožňuje provoz na baterie i z el. sítě. Rovněž váhy na sudy můžeme používat na kontrolní vážení a to například při přijmu zboží (bedýnky s masem a zeleninou). Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

L-HCG-K-v-kufrikuL-HCG-K-váha-na-sudy L-HCG-K-balikova-vaha   L-HCG-K-nejprodávanější-váha

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň