telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Váhy na ryby

Váhy na vážení ryb

Tyto váhy využívají prodejci živých ryb a to především v době vánoc, kdy prodej ryb výrazně stoupá oproti celému roku. Váhy na ryby jsou mají ve spodní straně vážící misky otvory, které umožňují odtok vody mimo váhu. Váha na ryby umí rovněž vypočítat cenu prodávané ryby a je opatřena zákaznickým displejem. Tyto speciální váhy mají vestavěný akumulátor, který umožňuje až 100 hodin provozu.Nejvíce se těchto vah využívá při prodeji před vánocemi. Další váhy na ryby jsou závěsné váhy s váživostí až do 50 kg, které spíše ocení rybáři, kteří si chtějí převážit svůj úlovek. U těchto vah je provoz na baterie a nejsou úředně ověřitelné. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň