telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Váhy na balíky

Balíkové váhy:

Balíkové váhy jsou váhy, které se nejčastěji používají na kontrolní vážení balíků před expedicí či na kontrolní vážení v provozech. Dále tyto váhy nacházejí uplatnění při inventurách (vážení pivních sudů v restauracích) či při kontrolním vážení v provozech.

Nejprodávanější váhou v této kategorii je váha CSS-100. U většiny těchto vah je možné napájení jak z baterií (váhy jsou přenosné), tak z el. sítě. Indikátor je zpravidla umístěn na točitém kabelu s možností upevnění na zeď či na stůl. Držák k indikátoru bývá součástí dodávky. Indikátor umístěný na kabelu umožňuje vážení i větších břemen než je plošinka.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

V naší nabídce nalezne zákazník jak levné celoplastové verze balíkových vah (Catapult 1000), tak i celokovové váhy. Plastové váhy jsou vyrobeny z vysoceodolného ABS plastu. Na všechny váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány včetně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

U některých balíkových vah je systém dynamického vážení (vážení věcí v pohybu) a tyto váhy se mohou používat
při vážení živých zvířat. Levné modely vah jsou standardně drženy skladem. 


Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony (závažím), které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

L-HCG-K-v-kufriku L-HCG-K-váha-na-sudy L-HCG-K-balikova-vaha   L-HCG-K-nejprodávanější-váha

CASPB-metroservis-levné-váhy CASPB-baliková-váha CASPB CASPB-metroservis

 

osobní-váha-l-foxx l-foxx-osobní-váha-rozměry osobní-váha-l-foxx-metroservis osobní-váha-l-foxx

balíková-váha-FOX-I balíková-váha-FOX-I-1 balíková-váha-FOX-I-2 balíková-váha-FOX-I-3

KDAEC-6090-2 KDAEC-6090-3 KDAEC-6090-1 KDAEC-6090

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň