telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Úlové váhy

Úlové váhy:

Tyto nízkoprofilové úlové váhy s libovolně umístitelnými ližinami o délce 450 mm a odpojitelným indikátorem jsou skvělým pomocníkem pro každého včelaře. Umísťují se pod úl, kde můžou zůstat a stále kontrolovat přírustky. Ližiny jsou vyrobeny z lakované oceli/nerezu a mají krytí IP-57. Indikátor je z kvalitního plastu a má krytí IP-54.

Váhy jou proti přetížení chráněny dorazovými šrouby, aby se zabránilo deformaci tenzometrů. Vážení probíhá tak, že e vážní jednotka propojí s vážním můstkem a zapne se. Po zapnutí diplej zobrazí aktuální hodnotu přírustku. Tyto váhy mají váživost 200-300 kg a přesnost 50 g.

Displej je v LCD provedení  modrým LED podsvícením a velikostí číslic 22 mm. Výhodou je komunikační rozhraní RS 232 a možnost propojení s tiskárnou nebo paměťovým datovým modulem. Napájení je přímo ze sítě nebo na záložní baterie.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Mezi hl. funkce patří: vážení, sumační režim, limitní vážení

Všechny úředně ověřené (cejchované) váhy dodáváme s platným úředním ověřením a k technologickým vahám nabízíme možnost vystavení kalibračního listu k procesní či akreditované kalibraci.

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před distribucí k zákazníkovi vždy zkontrolovány a seřízeny naším servisním technikem, aby výsledky vážení byly co nejpřesnější. 

V případě jakých koliv dotazů nás prosím kontaktujte a e-mail: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222, 602 664 241.

Standartní záruka 24 měsíců.

úlová-váha-1úlová-váha-2úlová-váha-3úlová-váha-4úlová-váha-5úlová-váha-6

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň