telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Předvážky

Laboratorní předvážky

Laboratorní předvážky mají své uplatnění především v laboratořích, ale lze je používat všude tam, kde zákazník vyžaduje přesné výsledky vážení. Předvážky najdeme jak v technologických verzích, tak jako váhy úředně ověřené. Tyto váhy mají dělení až 0,001g, jak je tomu u váhy SPU123. Najdeme zde však i modely s většími váživostmi a je jen na potřebě zákazníka, jakou váhu si zvolí. Standardně jsou váhy vyrobeny z plastu s nerezovou plošinkou. Napájení je dle modelové řady buď jen z el. sítě, nebo i z baterií. Standardně mají váhy rovněž volně stavitelné nožičky pro usazení vah do roviny. K technologickým vahám je možnost vystavit kalibrační protokol. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň