telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Plošinové váhy

Plošinové váhy:

Plošinové váhy najdou uplatnění v každém průmyslovém odvětví, kde dochází k vážení zboží na paletách či k vážení rozměrných balíků. Tyto váhy najdete jak ve výkupech s barevnými kovy, tak pří kontrolním vážení palet při nakládce do kamionu. Plošinové váhy jsou dodávány v modelech s váživostí 600 kg, 1500kg, 3000kg. V případě zájmu zákazníka jsou dodávány váhy s váživostí až 6t. Plošinové váhy mají buď hladký povrch a nebo mají protiskluzový plech.

Sériově jsou vyráběny plošinové váhy jen v některých rozměrech. Dle přání zákazníka společnost METROSERVIS s.r.o. vyrábí váhy přímo na zakázku, zákazník  si určí velikost vážící plochy. Dle přání zákazníka je možné vyměnit standardní vyhodnocovací jednotku za jednotku s pokročilými funkcemi.  Jako příslušenství k plošinovým vahám je možné objednat nájezdy pro vážení za pomocí paletových vozíků. Plošinové váhy jsou dodávány jak s prvotním úředním ověřením, tak v technologickém provedení. K technologickým vahám je možné vystavit kalibrační list. Společnost METROSERVIS s.r.o. dodává plošinové váhy se standardní zárukou 24 měsíců. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň