telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Paletové vozíky s váhou

Paletové vozíky s váhou:

Paletové vozíky s váhou umožňují zákazníkům vážení europalet přímo při manipulaci a ušetří tím zákazníkům čas s vážením. Paletové vozíky s váhou jsou dodávány zpravidla ve váživostech 1 500kg/500g a 2000kg/1kg a to v technologickém provedení (pro kontrolní vážení) i cejchuschopném  provedení (pro obchodní styk).

Vážící vidle jsou opatřeny čtyřmi tenzometrickými snímači a v horní části je indikátor. Indikátor je vybaven vestavěným akumulátorem, který umožňuje mobilní vážení. Indikátor je zpravidla v plechovém domku, který jej chrání proti poškození. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

paletový-vozík-TPS paletový-vozík-TPS-1 paletový-vozík-TPS-2 paletový-vozík-TPS-rozměry

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň