telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Paletové váhy

Paletové váhy:

Paletové váhy se zpravidla používají ve skladech při vážení zboží na paletách.Paletové váhy mají tvar písmene U a jsou opatřeny čtyřmi tenzometrickými snímači hmotnosti a vyhodnocovací jednotkou (indikátorem) na kabelu. Standardně jsou váhy dodávány ve váživostech 600kg/200g, 1500kg/500g, 2000kg/1kg. Dle požadavku zákazníka je možné nabídnout i jiné váživosti paletových vah. Tyto váhy jsou vybaveny madlem pro snadnou manipulaci a pojezdovými koly (není u všech modelů). Na paletovou váhu palety umísťujeme pomocí paletového vozíku. Na všechny váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě zájmu o paletovou váhu nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. čísle:774 232 222.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 

paletová-váha-4TVLLA12 indikátor-A12

paletová-váha-4TVLNBWS idikator-bws-predni-strana idikator-bws-kabel idikator-bws

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň