telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Osobní váhy

Osobní váhy

Osobní váhy najdou využití v nemocnicích, ordinacích praktických lékařů i ve sportovních zařízeních. V nemocnicích sledují lékaři u pacientů hmotnost hlavně ohledně dávkování léky. Ve sportovních zařízeních se zase sleduje úbytek hmotnosti při cvičení. V nabídce osobních vah jsou standardně váhy mechanické a digitální. Mechanické váhy jsou robustní a poměrně odolné. U elektronických vah je velkou výhodou snadná manipulace. Osobní váhy jsou dodávány jak v technologických verzích (pro kontrolní vážení), tak v ověřených modelech (stanovená měřidla). Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.
 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

osobní-váha-l-foxx l-foxx-osobní-váha-rozměry osobní-váha-l-foxx-metroservis osobní-váha-l-foxx

osobní-váha-1T4040LOV250 osobní-váha-1T4040LOV250 osobní-váha-s-metrem     osobní-váha-1T4040LOV250-rozměry

osobní-váha-l-foxx-ll osobní-váha-l-foxx-ll-s-meterem osobní-váha-l-foxx-ll-s-meterem osobní-váha-l-foxx-ll-rozměr

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň