telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Nájezdové váhy

Nájezdové váhy:

Nájezdové váhy se nejvíce používají jako součást výrobních linek a to jak v průmyslu, tak v potravinářství. Nájezdové váhy jsou oproti plošinovým vahám nižší a bývají na obou stranách opatřeny nájezdy. Váhy jsou dodávány jak z oceli, tak v celonerezovém provedení. Nerezové provedení nájezdových vah je velice vhodné pro potravinářskou výrobu, jelikož tyto váhy jsou opatřeny nerezovými snímači hmotnosti a mají krytí IP67.

Indikátor bývá zpravidla na 3-5m dlouhém kabelu s umístěním
na zeď či stojan. Nájezdové váhy jsou opatřeny čtyřmi snímači hmotnosti, které jsou umístěny v rozích. U nájezdových vah si zákazník může dle požadavku na funkce vybrat indikátor. Váhy jsou zpravidla k dodání do 14 dnů od objednání. Na všechny váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců).  V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

nájezdová-váha-4TUVN nájezdová-váha-4TUVN-1 nájezdová-váha-4TUVN-2 nájezdová-váha-4TUVN-3

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň