telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Levné váhy

Levné váhy

Název levné váhy zahrnuje nejlevnější modelové řady vah ze všech kategorií, které jsou umístěné na našem webu. Ne každý potřebuje mít váhu do provozu dle přesných požadavku na proces výroby. V dnešní době je spousta společností, které levné váhy využijí a budou hledat přesně v naší kategorii. Je spousta předpisů, které určují jak má být určitý provoz vybaven a to jak v kuchyni (musí mít cejchovanou gastro váhu), tak např. prodejna šperků (musí být cejchovaná váha na dvě desetinná místa). V provozech s velkým objemem hotových jídel nikdo nemůže vážit každou porci tak, aby splňovala daná kritéria. Většina lidí Vám dá radši porci větší a vážením se nezdržuje. Do zlatnictví chodí šperky již s nalepenými štítky od výrobců a proto prodejce váhu v podstatě využívá minimálně. Navíc je spousta lidí, kteří využijí váhy z naší kategorie levných vah což jsou např. sběratelé, lidé mající vedlejší činnost, kdy frekvence používání váhy při této činnosti bude výrazně menší, než u běžného provozu a zákazník nebude chtít platit zbytečně peníze za značkové váhy pro profesionální použití. V případě že vás zaujme kterákoli váha z naší nabídky a budete chtít poradit z výběrem vhodné váhy, neváhejte nás prosím kontaktovat na email: info@metroservis.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Na všechny váhy v kategorii levných vah je záruka 24 měsíců a většina těchto modelů je skladem. Tento sortiment také naleznete na našich stánkách www.ohaus-vahy.cz/levne-vahy

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. Cejchované váhy (úředně ověřené váhy) jsou dodávané vždy v četně úředního ověření platného na dva kalendářní roky. U technologických vah (váhy kontrolní) je možné na přání zákazníka k váze vystavit kalibrační list. Na všechny námi dodávané váhy poskytujeme záruku 24 měsíců. mec.ohaus.com/europe/en/home/products/product-families/A51-EU.aspx.

L-TST28-gastro-váha L-TST28-gastro-váha-levná-váha L-TST28-gastro-váha-levná-váha-cejchovaná-váha

L-HCG-K-v-kufriku L-HCG-K-váha-na-sudy L-HCG-K-balikova-vaha   L-HCG-K-nejprodávanější-váha

Z-KS1-gastro-váha Z-KS1-4-gastro -váha-levná-váhaZ-KS1-gastro-váha-levná-váhaZ-KS1-4-gastro -váha-levná-váha

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň