telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Laboratorní váhy

Laboratorní váhy:

Laboratorní váhy najdeme jak v lékárnách (při navažování směsí do mastiček), v zastavárnách a zlatnictvích (při výkupu drahých kovů), v laboratořích (při veškerých výzkumech vyžadujících přesné vážení). V kategorii laboratorních vah nalezneme váhy s přesností vážení až 0,00001g. U laboratorních vah s přesností vážení více jak 0,01g je součástí váhy kryt proti proudění vzduchu. Kryt brání ovlivňování vážení vnějšími vlivy. U laboratorních vah nalezneme také modely s interní kalibrací. Interní kalibrace umožní zákazníkovi seřízení laboratorní váhy kdykoli potřebuje (např. při přenesení váhy na jiné místo, při změně teploty).

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Některé laboratorní váhy jsou již upraveny tak, že při každém vychýlení teploty nad nastavenou mez sami upozorní na potřebu spuštění interní kalibrace a pokud tento proces neproběhne, váhy nezačnou vážit. U laboratorních vah je dále možnost závěsného vážení, pomocí háčku umístěného na spodní straně váhy. Pomocí laboratorních vah je možné stanovit hustotu látek. U vah II třídy přesnosti bez interní kalibrace by mělo být prvotní úřední ověření prováděno na místě.

Adventurer-AX-vážení adventurer-AX-bez-krytu Adventurer-AX-displej Adventurer-AX-vážení-2

ALT-B ALT-B-2

AES-C, AEJ-C-2 AES-C, AEJ-C-1 AES-C, AEJ-C-3 AES-C, AEJ-C

VIBRA-CJ-1 VIBRA-CJ-2 VIBRA-CJ-3 VIBRA-CJ-8 VIBRA-CJ-9 VIBRA-CJ-10

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň