telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Kojenecké váhy

Kojenecké váhy

Kojenecké váhy najdou uplatnění v nemocnicích a ordinacích dětských lékařů. Bez kojenecké váhy se žádná ordinace neobejde a váhy jsou zde jak v technologických verzích určených pro kontrolní vážení, tak v cejchovaných modelech s úředním ověřením. Většina vah je uzpůsobena tak, že umí vážit v pohybu. Tato funkce je velice důležitá pro přesné výsledky vážení. Při vážení v pohybu váha po položení miminka na váhu provede několik vážení, které zprůměrňuje a výsledek poté zobrazí na displeji. Kojenecké váhy jsou rovněž uzpůsobeny tak, aby bylo možné je dobře čistit a dodržovat tak základní pravidla hygieny, což je především u novorozenců velice důležité. Dále naše společnost METROSERVIS s.r.o. půjčuje kojenecké váhy maminkám novorozenců, které potřebují po porodu sledovat, jak miminko přibývá na váze. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 


U cejchovaných vah
jsou váhy dodávány včetně úředního ověření platného na dva roky. U technologických vah nabízíme zákazníkům procesní nebo akreditovanou kalibraci ( vystavení kalibračního listu) .

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň