telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Kapesní váhy

Kapesní váhy:

V kategorii kapesních vah nabízíme kapesní váhy s váživostí od 100 g s přesností 0,01 g až po váhy s váživostí 5000 g a přesností 1 g. Kapesní váhy jsou malé přenosné váhy, které jsou vhodné pro každé vážení. Jejich velikost umožňuje nošení např. v kapse u košile či v příruční tašce.

Tyto váhy se hojně využívají např: při kontrolním vážení zlatých výrobků, u myslivců při plnění patron, při vážení mincí

Tyto váhy jsou standardně napájeny z tužkových baterií AA nebo AAA, které bývají součástí balení. Tyto modely jsou standardně drženy skladem a je možné je zaslat společností PPL a nebo si je vyzvednout na kterékoli naší pobočce. Nejprodávanějším modelem v naší nabídce je váha YA102 od společnosti OHAUS. Na všechny dodávané váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány včetně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Váhy v kategorii kapesních vah jsou určeny především zákazníkům, kteří potřebují mít váhu vždy při sobě a vážit na jakémkoli místě. Kapesní váhy jsou malých rozměrů. 

Některé modely kapesních vah mají horní kryt, který brání poškození klávesnice a plošinky při nošení. Napájení je jak z baterií, tak z adaptérů. Záleží o jakou modelovou řadu vah se jedná.

Zákazník si může ke kapesním vahám dokoupit závaží a justovat si váhu sám pomocí jednoduchého postupu, který je uveden v zákaznickém manuálu. Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony (závažím), které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. 

kapesní-váha-HCK-2 kapesní-váha-HCK-2

kapesní-váha-LB-1 kapesní-váha-LB-1-1 kapesní-váha-LB-1-2 kapesní-váha-LB-1-3

Kapesní-váha-SL kapesní-váha-SL-1 kapesní-váha-SL-3 kapesní-váha-SL-napájení

kapesní-váha-HC kapesní-váha-HC-1 kapesní-váha-HC-2 kapesní-váha-HC-3

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň