telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Jeřábové váhy

Jeřábové váhy:

Jeřábové váhy jsou využívány zpravidla v průmyslu pro vážení těžkých břemen, kde je využíváno vážení ve visu. Vážení je zpravidla prováděno na zdvihacím zařízení, kdy závěsnou váhu zavěsíme na hák zdvihacího zařízení a na váhu poté zavěsíme břemeno. Zavěšená jeřábová váha poté zobrazí výsledky vážení na displeji.  V naší nabídce naleznou zákazníci váhy s váživostí od 300 kg až 50 tun a to jak v technologickém, tak úředně ověřeném provedení. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců).

U cejchovaných vah jsou váhy dodávány včetně úředního ověření platného na dva roky.

U technologických vah nabízíme zákazníkům procesní nebo akreditovanou kalibraci (vystavení kalibračního listu).

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

U některých modelů z naší nabídky je již v základním vybavení jeřábové váhy dálkové ovládání. Jeřábové váhy mají masivní provedení se snímačem hmotnosti ve tvaru S. Váhy mají standardně vestavěný akumulátor a adaptér k nabíjení z el. sítě. U větších závěsných vah je již jako příslušenství vozík určený k manipulaci s váhou. Jeřábové váhy mají buď podsvícený LCD displej a nebo LED displej. Váhy jsou dodávány jak v cejchovaném provedení, kdy cena prvotního úředního ověření je již zahrnuta v ceně váhy a nebo v technologickém provedení. U technologických vah je možné provést kalibraci váhy a vystavit kalibrační list.

Před zasláním váhy zákazníkovi naší společností METROSERVIS s.r.o., je u váhy vždy zkontrolována přesnost vážení naším servisním technikem. Kontrola se provádí platnými etalony (závažím), které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. Na všechny výrobky je standardně záruka 24 měsíců. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel.: čísle 774 232 222.

l-jdv-3t-30t jdv-jerabova-vaha-metroservis jdv-jerabova-vaha jdv-jerabova-vaha-ovladac

jeřábová-váha-MCW jeřábová-váha-MCW-vážení jeřábová-váha-MCW-kufr jeřábová-váha-MCW-dálkové-ovládáni

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň