telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Gastro váhy

Gastro váhy

Gastro váhy jsou převážně používány v restauracích, kuchyních, stáncích s občerstvením, masnách a potravinářství. Ve všech těchto provozech se používají stolní cejchované váhy a to počínaje levnými modelovými řadami vyrobenými z ABS plastu až po profesionální celonerezové váhy s vysokým krytím proti prachu a vodě (IP). Další kategorií vah používaných v těchto provozech jsou můstkové váhy, které zákazníci převážně používají ke kontrolám dodávek zboží, ale i k vážení ve výrobě. Zde jsou rovněž nabízeny jak Můstkové váhy s malým krytím, tak profesionální celonerezové váhy určené i do nejnáročnějších provozů. Všechny námi dodávané váhy mají prvotní úřední ověření platné pro váhy v obchodním styku. Toto ověření je označeno na štítku s rokem ověření, parametry váhy a výrobním čísle. Na váhy je záruka 24 měsíců (na baterie 6 měsíců). V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@vahymb.cz, nebo na tel. číslech 774 232 222, 602 664 241.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené váhy (cejchované) jsou již dodávány v četně platného úředního ověření. K technologickým (kontrolním vahám) je možné vystavit kalibrační protokol (procesní i akreditovaná kalibrace).

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy.

gastro-vaha-LE-TSCALE-6kg

L-TST28-gastro-váhaL-TST28-gastro-váha-levná-váha L-TST28-gastro-váha-levná-váha-cejchovaná-váha

 

Z-KS1-gastro-váha Z-KS1-4-gastro -váha-levná-váhaZ-KS1-gastro-váha-levná-váhaZ-KS1-4-gastro -váha-levná-váha

Z-CASED-gastro-váha Z-CASED-gastro-váha-metroservis

LE-aclas-tisk-etiket-účtenek2 le-aclas-tisk-etiket-účtenek-gastro le-aclas-tisk-etiket-účtenek11 kotouč-termoetiket-mb

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň