telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Dřevěné cejchované metry

Naše firma METROSERVIS s.r.o. nabízí sortiment dřevěných metrů II. třídy přesnosti na metrové zboží. Tyto metry jsou vhodné pro obchodní a kontrolní měření. Pro obchodní měření je důležité používat pouze metry, které splňují požadavky vyhlášky MPO č. 339/2000 Sb., tzn.na jedné ploše blízko konce měřítka mý být uvedeno čitelně a trvanlivě označení výrobce a značky schváleného typu. A na každé ploše obsahující stupnici je blízko konce označená celková jmenovitá hodnota měřítka vyjádřená v metrech a označení třídy přesnosti II. Tyto metry se vyrábějí z tvrdého suchého dřeva.

 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Všechny úředně ověřené (cejchované) metry dodáváme s platným úředním ověřením a k technologickým metrům nabízíme možnost vystavení kalibračního listu k procesní či akreditované kalibraci.

V případě jakých koliv dotazů nás prosím kontaktujte na e-mail: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222, 602 664 241.

Standartní záruka 24 měsíců.

dřevěný-metrdřevěný-metr

dřevěný-metr-1 kód-dřevěný-metr

dřevěný-metr-plochý-1mdřevěný-metr-plochý-1m

dřevěný-metr-plochýdřevěný-metr-plochý

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň