telefon: ..602664241
 
METROSERVIS s.r.o., provozovna Mladá Boleslav, Hrdlořezy 144, CZ 293 07 Mladá Boleslav
 
Váhy dle druhu
Váha podle vlastností   
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY A VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY VYBAVENÍ LABORATOŘÍ GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ Pokladní systémy pro EET PIPETY PŘÍSLUŠENSTVÍ METRY OSTATNÍ

Cejchování a servis vah

Úřední ověření vah (tzv. Cejchování):

Úřední ověření vah je zákonem vyžadováno u všech vah, které jsou používány v přímém obchodním styku.  Tyto váhy jsou vedeny jako stanovená měřidla. Většina dodavatelů vah na našem trhu již dodává nové váhy v četně prvotního úředního ověření s platností dva kalendářní roky. Toto ověření jsou výrobci oprávněni provádět pouze u nových vah a většina prodejců má prvotní úřední ověření již zpravidla zahrnuto v ceně váhy. Následné úřední ověření vah je oprávněno provádět pouze ČMI (Český metrologický institut), který však provádí pouze kontrolní činnost (kontroluje správnou funkčnost váhy, ale neprovádí seřízení ani servis). Servis vah a seřízení vah před úředním ověřením (cejchováním) provádějí vahařské společnosti. Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí přípravu vah na úřední ověření (garance toho, že námi připravené váhy budou v pořádku ověřeny) a zajišťuje ve spolupráci s ČMI i samotné ověření (asistence při úředním ověření). Naši technici hlídají termíny úředních ověření vah našich zákazníků a zajistí včasnou přípravu a nové úřední ověření. Zákazník má jistotu, že váhy bude mít vždy v pořádku ověřené a vyhne se postihu např. od ČOI.

 

Instalace nových vah:

Naše společnost Metroservis s.r.o. nabízí instalaci nových digitálních vah, které jsou dodávány naší společností. Vzhledem k velké nabídce nových vah (které dodává naše společnost) uspokojíme poptávku každého zákazníka. U dražších modelů vah je doprava, instalace a zaučení obsluhy zdarma. Nabízíme značky Aclas, CAS, Dini Argeo, Excell, Ishida, Kern, K-PZ Waagen, Lesak s.r.o., Mettler Toledo, Ohaus, Precisa, Radwag, Seca, Snowrex, Soehnle, Tanita, Tonava, Torrey, T-Scale, Vibra, Yaohua, Zeman Váhy. U všech těchto značek technici zajistí technickou podporu zákazníkům a poradí s výběrem vhodných vah dle požadavků zákazníka.

 

 

Záruční servis vah:

V rámci záručního servisu vah nabízíme zapůjčení náhradní váhy zákazníkům zdarma. Pokud se jedná o větší váhy (plošinové, paletové), provedou technici opravu na místě u zákazníka. V rámci záručního servisu se snažíme o co nejrychlejší opravu váhy.

 

 

Pozáruční servis vah:

Naše společnost zajišťuje servis vah všech shora uvedených značek. Provádíme servis mechanických i digitálních vah. V rámci servisu technici váhu rovněž seřídí tak, aby výsledky vážení byly co nejpřesnější. Vzhledem k tomu že poskytujeme servis většiny dostupných značek na našem trhu, jsme schopni zajistit kompletní servis i větším společnostem, kde jsou zastoupeny různé modely vah. Technici absolvují pravidelná školení a jsou schopni zajistit veškerou technickou podporu. Disponujeme závažími třídy F1, F2, M1 a k závažím máme vystaveny platné certifikáty od ČMI (protokoly k jednotlivým závažím najdeme v kategorii certifikáty). Servis provádíme v rámci celé ČR a provozovny máme v Praze, Kladně a Holešově. Po dobu servisu jsme schopni našim zákazníkům zapůjčit váhy dle potřeby. Zaměřujeme se především na lokality ve středočeském kraji a to:

 

 

Zapůjčení vah po dobu servisu (jednorázová částka):

- stolní váhy (gastro váhy, počítací váhy, obchodní váhy) – 250 Kč

- můstkové váhy s váživostí do 300 kg – 350 Kč bez

- paletové váhy s váživostí do 2000 kg – 700 Kč bez

- paletové vozíky s váhou do 2000 kg – 990 Kč bez

- plošinové váhy s váživostí do 3000 kg – 990 Kč bez

- jeřábové váhy s váživostí do 3000 kg – 550 Kč bez

- jeřábové váhy s váživostí do 10 t – 850 Kč bez

 

Cena zapůjčení zahrnuje kontrolu vah před zapůjčením zákazníkovi a poté kontrolu a vyčištění vah po vrácení zpět. Cena nezahrnuje případnou dopravu vah na místo.

 

Ceník servisních prací:

Práce servisního technika: 500 Kč/hodina

Diagnostika závady: 200 Kč

Příplatek za práci v sobotu: 50 %

Příplatek za práci v neděli: 100 %

Příplatek za práci v noci: 25 %

Dopravné paušál Praha: 400 Kč

Dopravné osobní automobil: 10 Kč/km

Dopravné nákladní automobil: 11 Kč/km

 

 

Servis od naší společnosti zahrnuje následující:

1. Váhy opravíme jak na místě u zákazníků, tak na některém z našich servisních míst.

2. Opravujeme většinu vah dostupných na našem trhu – mechanické i digitální váhy.

3. Po dobu servisu je možné zapůjčit zákazníkům náhradní váhu.

4. Provádíme montáž i demontáž vah na místě přímo u zákazníků.

5. V rámci servisu připravujeme váhy na úřední ověření.

6. Na žádost zákazníků vystavujeme kalibrační protokoly k opraveným (seřízeným) vahám.

7. Provádíme instalaci vah i zaškolení obsluhy.

8. Servis vah provádíme po celé ČR.

 

Hlídání termínů následných kalibrací a úředních ověření:

Náš nový servisní program zajišťuje hlídání termínů následných kalibrací a úředních ověření. Hlídáme termíny následných kontrol jednotlivých vah včetně uchování záznamů servisních zásahů, kalibračních listů a potvrzení o úředním ověření.

 

Použití závaží v rámci servisu – ceník:

Použití sady závaží F1 – 150 Kč

Použití sady závaží F2 – 125 Kč

Použití sady závaží M1 – 100 Kč

Použití 20 kg závaží – 100 Kč/100 kg

 

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

 
Všechna práva vyhrazena METROSERVIS s.r.o., Kladenská 6, 273 53 Hostouň